Huawei’den İş Dünyasında Yaratıcılığı Artıran Yeni Akıllı Ürünler: MatePad Pro, FreeClip ve MateBook D16

Çin’in önde gelen teknoloji şirketlerinden Huawei, Dubai’de düzenlediği Fashion Forward isimli etkinliği ile beraber yeni akıllı ve giyilebilir ürünlerini tanıttı. ?

Huawei, 12 Aralık’ta Dubai’de düzenlediği Fashion Forward etkinliği ile teknoloji dünyasında büyük ses getirdi.

Dev firma, lansman gecesinde özellikle iş dünyasında verimliliği ve yaratıcılığı artırmak için geliştirdiği yeni ürünlerini sergiledi.

Etkinlik açılışını uzun bir süredir beklenen Huawei MatePad Pro ile yapan şirket, yeni tabletinin resmi olarak satışa sunulduğunu duyurdu.

Yeni MatePad Pro, şimdiye kadarki en ince, en dar çerçeveli ve en yüksek ekran-gövde oranına sahip tablet olma unvanlarını elinde bulundurmasıyla dikkat çekiyor.

Huawei’nin yeni cihazı mevcut kompakt yapısına kıyasla oldukça güçlü performans özelliklerine ve akıllı aksesuarlara da ev sahipliği yapıyor.

Huawei X-True Display ve Huawei Sound teknolojilerini bünyesinde barındıran MatePad Pro, yeni üretilen Huawei M-Pencil 3. nesil kalem ve Huawei Akıllı Manyetik Klavye aksesuarları ile birlikte kullanılabiliyor.

Çin merkezli teknoloji devi, MatePad Pro ile beraber ilginç görünümü ile epey dikkat çeken Huawei FreeClip isimli yeni kablosuz kulaklığını da tanıttı.

Huawei, yeni cihazının 10.000’den fazla küresel insan kulağı verisi ve 25.000’den fazla güvenilirlik testi eşliğinde tasarlandığını belirtti.

Yeni FreeClip’in, “C-köprüsü” isimli mevcut tasarımı sayesinde daha konforlu ve kaliteli bir ses deneyimi sunduğu iddia ediliyor.

Şarj kutusuyla birlikte 36 saate kadar ayakta kalabile FreeClip ayrıca, kullanıcının sağ-sol kulak tanımlamasını otomatik olarak algılayabiliyor. Huawei imzalı yeni kulaklık bununla beraber, çeşitli yapay zeka özelliklerini ve çifft cihaz bağlantısını destekliyor. FreeClip, bu özellikleri ve tasarımıyla sık seyahat edenler ve fitness tutkunları için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Huawei’in lansmanda öne çıkan bir diğer yeni ürünü ise ünlü dizüstü bilgisayar serisinin yeni modeli Huawei MateBook D16 oldu.

Markanın yeni bilgisayarı, Eye Comfort ve FullView teknolojileri ile geliştirilen 16 inç ekranı ve 13. nesil Intel Core H işlemcisi ile öne çıkıyor.

Fashion Forward etkinliği ile beraber sergilenen yeni Huawei ürünlerinin yakın zamanda hem global pazarda hem de ülkemizde satışa çıkması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x